انواع گرانول پی وی سیخرید گرانول پی وی سیگریدهای گرانول پی وی سی

توزیع گرانول پی وی سی عمده در تناژهای مختلف با قیمت استثنائی

با پیشرفت های صورت گرفته در عصر حاضر ارسال مستقیم از جمله اقدامات کارخانجات تولیدی می باشد. توزیع و تولید گرانول پی وی سی در شرکت رز شیمی در کوتاه زمان ممکن و بهینه کردن هزینه ها صورت می گیرد. استفاده از تکنولوژی روز، نیروی کار متخصص و روش های نوین ارسال مستقیم کمک شایانی به رز شیمی در این خصوص داشته است.

به کارگیری عوامل موثر در توزیع درست محصول از جمله اهداف این مجموعه می باشد. ارسال مستقیم محصول به بازارهای هدف داخلی و خارجی در افزایش رضایتمندی مشتریان رز شیمی نقش بسزایی داشته است.

توزیع گرانول پی وی سی با قیمت مناسب از درب کارخانه

توزیع گرانول پی وی سی از درب کارخانه با هدف ارسال محصول در زمان تعیین شده به مشتری می باشد. شرکت رز شیمی با هدف متقاعد سازی و جلب رضایت مشتریان اقدام به ارسال مستقیم محصولات خود کرده است. این روش با در نظر گرفتن ایجاد یک مزیت رقابتی و جذب مشتریان بیشتر انجام می شود. توزیع مستقیم با هدف تسهیل در ارسال کالا، رضایتمندی مشتری و کاهش هزینه های جانبی انجام می شود.

در توزیع مستقیم این امکان برای مشتریان فراهم آمده است تا با مراجعه حضوری نسبت به سفارش و خرید محصول مورد نظر اقدام نمایند. همچنین با انتخاب نحوه ارسال توسط مشتری این اطمینان خاطر به وجود می آید که محصول خود را سالم دریافت نمایند. صرفه جویی در زمان، هزینه و خرید محصول با قیمت مناسب از جمله مزایای این روش می باشد. کلیه محصولات این شرکت به صورت سفارشی و براساس نیاز مشتری تولید می شود. محصولات تولید شده پس از تولید به صورت مستقیم توزیع و ارسال می شود.

با گسترش استفاده از راه های ارتباطی آنلاین، وب سایت و درگاه های خرید، امکان خرید و سفارش برای تجار و مشتریان فراهم آمده است. مشتریان می توانند با ایجاد ارتباط با کارشناسان رز شیمی از طریق وب سایت و کانال های ارتباطی گام مهمی در سفارش و توزیع مستقیم این محصولات داشته است.

از دیگر مزایای این روش می توان به کسب اطلاعات لازم در خصوص محصول مورد نظر، قیمت و استفاده از خدمات مشاوره ای کارشناسان فروش نام برد.

توزیع گرانول پی وی سی با قیمت مناسب از درب کارخانه
توزیع گرانول پی وی سی با قیمت مناسب از درب کارخانه

توزیع گرانول PVC راهکارها و استراتژی ها

گرانول پی وی سی تولید شده در کارخانجات رزشیمی به صورت مستقیم و از درب کارخانه توزیع و ارسال می گردد. تمامی تجار، فروشندگان و متشریان می توانند محصول خریداری شده را به صورت مستقیم دریافت نمایند. در نتیجه این فرایند با حذف واسطه ها، ثبت سفارش، تولید و ارسال محصول در کمترین زمان به دست مشتری می رسد.

گرانول ها از جمله محصولات پرکاربرد در صنعت پلاستیک می باشد. این محصول در دو نوع نرم و سخت و انواع گریدها تولید می شود. شرکت رز شیمی با در نظر گرفتن این نکته و تنوع در محصولات تولیدی امکان توزیع و ارسال مستقیم را برای مشتریان خود فراهم آورده است.

دریافت سفارش از مشتری، آنالایز و تولید محصول سفارشی، تولید گرانول با گرید اختصاصی با دریافت و کنترل اطلاعات از بازار از جمله اهداف این مجموعه می باشد. همین امر در تولید محصولات بر اساس نیاز و سفارش مشتری نقش بسزایی دارد. همچنین شیوه ارسال براساس زمان بندی و نیاز مشتری انجام می شود. صاحبان صنایع و مشتریان رز شیمی می توانند سفارش خود را براساس نیاز، تناژ و شیوه ارسال ثبت و محصول مورد نظر را دریافت نمایند.

از جمله نکات قابل توجه در توزیع مستقیم رعایت استانداردهای لازم در خصوص حمل و نقل و ارسال محصولات می باشد. از آنجایی که نبض اصلی در توزیع مستقیم در فرایند حمل و نقل می باشد. رز شیمی استخدام و بکارگیری کادر متعهد و آموزش دیده، استفاده از وسایل نقلیه مناسب و تیم پشتیبانی قوی را در دستور کار خود قرار داده است. رعایت موارد فوق این اطمینان خاطر را برای مشتریان فراهم آورده است تا محصول و سفارش خود را در کمترین زمان ممکن و بدون آسیب دریافت نمایند.

توزیع گرانول PVC راهکارها و استراتژی ها
توزیع گرانول PVC راهکارها و استراتژی ها

تولید و توزیع گرانول پی وی سی PVC

تولید و توزیع گرانول پی وی سی قابل بازیافت در شرکت رز شیمی با استفاده از مواد پلیمری مرغوب انجام می شود. گرانول ها از جمله محصولات تولید شده از بازیافت صنعت پتروشیمی می باشد که در صنایع بزرگ و کوچک کاربری فراوانی دارد. تنوع در تولید گرانول ها و انواع گریدها در ابعاد، اندازه، رنگ و اشکال بر میزان محبوبیت این محصول تاثیر مستقبم دارد.

در همین راستا و با در نظر گرفتن جلب رضایت مشتری و حفظ بازارهای داخلی و خارجی توزیع به صورت مستقیم انجام می شود. توزیع این محصول به صورت مستقیم و از درب کارخانه با قیمت مناسب انجام می شود.

شرکت رز شیمی با در نظر گرفتن تمامی عوامل موثر در تعیین قیمت نهایی محصول، گرانول مرغوب و با کیفیت را تولید و به فروش می رساند. عرضه محصول با کیفیت با قیمت مناسب و مقرون به صرفه در شرکت رز شیمی انجام می شود. مراجعه به کارخانه و مشاهده محصول از مستقیم در اطمینان از کیفیت گرانول های تولیدی برای کلیه مشتریان فراهم می باشد.

تولید و توزیع گرانول پی وی سی PVC
تولید و توزیع گرانول پی وی سی PVC
مزایای توزیع بی واسطه گرانول پی وی سی

در راستای افزایش فروش و صادرات گرانول پی وی سی، رز شیمی اقدام به توزیع این محصول به صورت مستقیم و بدون واسطه کرده است. این شرکت با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی ناپایدار، نوسانات بازار ارز، تغییرات قیمتی مواد اولیه اقدام به تعیین قیمت مناسب کرده است. این اقدام در کنار توزیع مستقیم در افزایش میزان فروش نقش بسزایی دارد.

انتخاب شیوه سفارش محصول، حذف واسطه ها، کاهش هزینه های مازاد از دیگر مزایای توزیع مستقیم می باشد. برقراری ارتباط با کارشناسان و مشاوران فروش از طریق راه های ارتباطی مندرج در سایت رز شیمی خدمتی ارزنده از این شرکت می باشد. استعلام قیمت، اطلاع از نحوه بسته بندی، تناژهای محصول، انواع گرانول های تولیدی و گریدهای آن از طریق مشاوران فروش در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

رز شیمی درصدد است تا با تولید محصولات مرغوب، عرضه، فروش و صادرات آن ها گام مهمی در افزایش سود آوری داشته باشد. اشتغال زایی، ارتقا جایگاه ایران در بازارهای بین المللی، ایجاد و حفظ روابط و مناسبات تجاری از دیگر اهداف این شرکت می باشد.

(نجفی) راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124576629
واتساپ: کلیک کنید
آدرس کانال: pvcgr@
پست الکترونیکی: info@pvcg.ir

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا