گرانول پی وی سی عمده

شرکت گرانول رز فعال در تولید فروش و صادرات گرانول پی وی سی عمده

تولید گرانول پی وی سی عمده از جمله محصولات پلیمری شرکت گرانول رز می باشد. این مجموعه با عرضه و فروش این محصولات در بازارهای خارجی گام مهمی در افزایش نرخ صادرات این محصول داشته است. ایجاد و حفظ روابط تجاری و بین المللی از جمله فعالیت های مثبت این شرکت می باشد.

صادرات به بیش از ده کشور آسیایی، کشورهای آفریقایی را می توان از فعالیت موثر بین المللی گرانول رز نام برد. در شرایط اقتصادی ناپایدار و بی ثبات در عرصه داخلی و خارجی ایجاد وحفظ مناسبات تجاری بسیار حائز اهمیت می باشد. این امر در نتیجه تولید محصولات درجه یک و مرغوب می باشد.

عرضه و فروش گرانول پی وی سی عمده با هدف صادرات

تولید گرانول پی وی سی عمده از جمله فعالیت های گسترده شرکت گرانول رز می باشد. پلیمرها پس از قرار گرفتن در دستگاه اکسترود و ذوب شدن به صورت دانه های ریز که همان گرانول می باشند تبدیل می شوند. هر چند استفاده از مواد بازیافتی در تولید گرانول ها بسیار بدیهی و رایج می باشد. اما گرانول رز مفتخر است که از مواد اولیه نو و تازه در تولیدات خود استفاده می کند. رعایت این نکته نقش بسزایی در تولید محصولات با کیفیت دارد.

این مجموعه توانسته است با برقراری ارتباط با مشتریان و صاحبان صنایع در دیگر کشورها اقدام به صادرات نماید. از جمله کشورهای هدف در این زمینه می توان به ترکیه، عمان، عراق، سوریه، ارمنستان، بعضی کشورهای قاره آفریقا نام برد.

محصولات تولیدی در این مجموعه با هدف صادرات عرضه در بازارهای هدف بین المللی صورت می گیرد. در همین راستا عرضه و فروش محصولات با کیفیت در زمره فعالیت های اقتصادی برون مرزی گرانول رز می باشد. این امر در نتیجه به کارگیری از مواد اولیه مرغوب، نیروی کار متخصص، ماشین آلات پیشرفته، دانش روز و دیگر عوامل موثر در تولید محصول با کیفیت صورت می گیرد.

در راستای تولید محصولات عمده می توان به تولید سفارشی براساس نیاز و خواست صاحبان صنایع اشاره کرد. آنالیز و بررسی نیاز مصرف کننده در تولید فرمول اختصاصی از جمله اقدامات موثر این مجموعه می باشد. همچنین تولید گرانول با گرید اختصاصی جهت استفاده در صنایع توسط کارشناسان و متخصصان گرانول رز نجام می شود.

عرضه و فروش گرانول پی وی سی عمده با هدف صادرات
عرضه و فروش گرانول پی وی سی عمده با هدف صادرات

قیمت گرانول پی وی سی عمده PVC

قیمت گرانول پی وی سی عمده تولید شده در شرکت گرانول رز با قیمتی مناسب عرضه و به فروش می رسد. تعیین قیمت محصولات تابع متغییرها و عواملی می باشد که نقش مهمی در افزایش میزان فروش این محصول دارد. کیفیت محصول از جمله عوامل موثر در تعیین قیمت گرانول دارد. انواع گرانول، گریدهای مختلف ، رنگ، اشکال و اندازه آن دیگر عامل موثر می باشد. این مجموعه با در نظر گرفتن تمامی عوامل موثر در تعیین قیمت گرانول اقدام به تولید و فروش آن ها کرده است. تولید محصول با کیفیت به صورت عمده و قیمت مناسب توسط شرکت گرانول رز نقش بسزایی در افزایش فروش این محصول داشته است.

شکل ظاهری گرانول ها نیز دیگر عامل موثر در این زمینه می باشد.  شفافیت و بلوری بودن گرانول ها در گرو استفاده از مواد اولیه نو می باشد. هر قدر شفافیت بیشتر باشد به تبع قیمت آن نیز بالاتر می باشد. در همین راستا می توان از  درصد گرانول استفاده شده و کیفیت آن به عنوان دیگر عامل موثر در تعیین قیمت نام برد. کیفیت دستگاه گرانول ساز دیگر عامل موثر در تولید محصول با کیفیت می باشد.

تولید و فروش عمده گرانول ها اساس کار گرانول رز می باشد. در همین راستا محصولات تولید شده به صورت عمده و کیلویی بسته بندی و ارسال می گردد. از آنجایی که توزیع و ارسال محصولات گرانول رز به صورت مستقیم و از کارخانه صورت می گیرد. در نتیجه خریدار محصول مورد نظر را ارزان تر از قیمت بازار خریداری می کند. در نتیجه در کاهش هزینه های جانبی نقش بسزایی دارد.

قیمت گرانول پی وی سی عمده PVC
قیمت گرانول پی وی سی عمده PVC

خرید و فروش گرانول پی وی سی عمده

خرید گرانول پی وی سی به صورت عمده از مراکز و کارخانجات معتبر همواره مورد توجه صاحبان صنایع و صنعتگران بوده است. شرکت گرانول رز فعال در عرصه تولید و فروش گرانول پی وی سی عمده و کیلویی از سال 1385 مشغول به فعالیت می باشد. این محصول با کیفیت و مرغوب در کارخانجات گرانول رز با تکیه بر تخصص و توان اقتصادی کارشناسان داخلی تولید می شود.

عرضه و فروش مستقیم و بدون واسطه گرانول ها به صورت عمده انجام می شود. همین امر در افزایش میزان استقبال و خرید مشتریان و صاحبان صنایع بزرگ و کوچک نقش بسزایی داشته است. لازم به ذکر است که گرانول رز از معدود تولیدکنندگانی می باشد که فرصت خرید مستقیم و نظارت بر کیفیت محصول تولید شده را در اختیار مشتریان خود قرار داده است. شما می توانید با مراجعه به کارخانه و بازدید از محصولات تولید شده نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

تولید این محصولات در کارخانجات گرانول رز با رعایت استانداردهای لازم انجام می شود. رعایت استانداردهای بین المللی در تولید یک محصول با کیفیت نقش بسزایی دارد.  استفاده از مواد اولیه نو، انعطاف پذیری وسختی محصولات، استحکام در برابر سایش، پوسیدگی، مقاومت بالا در برابر حرارت و گرما از جمله ویژگی های گرانول تولیدی در این مجموعه می باشد. میزان صادرات این محصول به کشورهای آسیایی شرقی و کشورهای آفریقایی نشان از عملکرد مطلوب گرانول رز در تولید و عرضه محصولات مرغوب و با کیفیت دارد.

خرید و فروش گرانول پی وی سی عمده
خرید و فروش گرانول پی وی سی عمده
مرکز توزیع گرانول پی وی سی عمده

گرانول پی وی سی عمده در کارخانجات گرانول رز با هدف ایجاد مراکز توزیع در بازارهای داخلی و خارجی تولید می شود. ارائه محصولات با کیفیت و صادراتی با کاهش میزان آسیب و شکنندگی در حمل و نقل از جمله اهداف تعیین شده می باشد. کارشناسان و متخصصان این مجموعه با رعایت کلیه أصول و استاندادرهای لازم در خصوص تولید گرانول پی وی سی مشغول به فعالیت می باشند.

از آنجایی که گرانول در کیفیت مطلوب محصولات ساخته شده از آن نقش بسزایی دارد. ایجاد مراکز توزیع در افزایش میزان فروش و صادرات این محصولات نقش بسزایی دارد. صاحبان صنایع، تجار و مشتریان می توانند از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان و مشاوران گرانول رز نسبت به خرید محصول خود اقدام نمایند.

شرکت گرانول رز با بیش از 15 سال سابقه در تولید گرانول پی وی سی مشغول به فعالیت می باشد. این مجموعه با بهره مندی از دانش و تخصص نیروی کار حرفه ای محصولاتی استاندارد و مرغوب تولید و عرضه می کند. در همین راستا صاحبان صنایع و مشتریان می توانند با مراجعه به وب سایت از محصولات تولید شده دیدن فرمائید. مشاهده محصولات تولید شده، استعلام قیمت، برقراری ارتباط با کارشناسان و مشاوران از عمده خدمات ارائه شده می باشد.

(نجفی) راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124576629
واتساپ: کلیک کنید
آدرس کانال: pvcgr@
پست الکترونیکی: info@pvcg.ir
دکمه بازگشت به بالا